Гропринозин: який вірус можна їм лікувати, а який не можна

Грoпринoзин — прeпaрaт прoтивіруснoгo спeктрa дії, мaє імунoстимулюючий eфeкт. Фoрмa випуску — тaблeтки.

Пoкaзaння дo зaстoсувaння: тaблeтки грoпринoзин признaчaють в нaступниx клінічниx випaдкax:

 • зaxвoрювaння, викликaні прoникнeнням в oргaнізм гeрпeтичнoгo вірусу 1 і 2 типу;
 • вітрянa віспa;
 • цитoмeгaлoвірус;
 • кір;
 • пaрoтит;
 • інфeкції віруснoгo xaрaктeру рeспірaтoрнoї систeми;
 • eнцeфaліт віруснoгo походження з гострим перебігом;
 • гепатити, викликані ураженням печінки;
 • паненцефаліт склерозуючого типу.

Залежно від ступеня клінічного випадку та інтенсивності симптоматичної картини, Гропринозин застосовується як самостійний произведение, або в комплексному лікуванні з іншими медикаментами. По (по грибы) словами фахівців сервісу в соответствии с підбору лікарських засобів ProMedic.com.ua, Гропринозин в якості профілактики можуть використовувати (человеческое з імунодефіцитними станами.

Протипоказання. Противірусний засіб заборонено приймати подле наявності індивідуальної непереносимості окремих компонентів препарату. Інші протипоказання — артритизм, гіперурикемія.

Як правильно приймати? Рекомендоване дозування препарату про дорослих пацієнтів і дітей у віці від 12 років: від 6 после 8 таблеток за добу, які необхідно розділити возьми кілька прийомів. Терапія вірусу папіломи: соответственно 2 таблетки тричі на с утра до ночи. Курс прийому препарату — від 2 впредь до 3 тижнів.

Дозування для маленьких пацієнтів від 12 місяців по 12 років: по 1 таблетці нате кожен кг ваги, якщо маса дитини перед 20 кг. При вазі дитини від 20 кг і більше можна призначати дозування, як про дорослого пацієнта.

Тривалість прийому противірусного препарату:

 • захворювання з інтенсивними проявами: 5-12 днів;
 • хвороби вірусної етіології з тривалим перебігом: 1-2 тижні після зменшення інтенсивності симптоматичної картини;
 • хвороби, викликані різними вірусами в період рецидиву: протягом всього періоду загострення, після усунення симптоматичної картини приймати изделие ще 2 дні.

Курс Гропринозину возле хронічному перебігу вірусних захворювань:

 • клінічні випадки з прихованою симптоматичною картиною: 1 місяць, перерва в 2 місяці і повторити застосування;
 • быть наявності інтенсивної симптоматичної картини: приймати протягом 3 місяців, після чого слід зробити паузу в 1 місяць.

Тривалість терапії може бути зменшена или продовжена в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта та клінічного випадку.

Побічні прояви:

 1. Загальні побічні ознаки — сонливість, незначне погіршення загального стану.
 2. Нервові розлади — головний біль, напади запаморочення.
 3. Опорно-руховий апарат — біль і осталгия в суглобах та м’язах.
 4. Органи травної системи — порушення стільця, які можуть проявлятися в запорах или діареї.
 5. Розлади психічного характеру — підвищена, безпричинна нервозність.

Можливі побічні реакції алергічного характеру: анафілаксія, набряк ангіоневротичного характеру, ознаки гіперчутливості, поява возьми шкірі кропив’янки.

Управління автотранспортом. Быть наявності побічних проявів з боку центральної нервової системи у вигляді нападів запаморочення рекомендується утриматися від керування автотранспортом та роботи зі складними механізмами.

Передозування. Випадків передозування противірусним препаратом Гропринозин неважный (=маловажный) виявлено. При разовому прийомі високої дози лікарського засобу можливе посилення інтенсивності ознак побічної реакції. Лікування симптоматичне, потребує відміни прийому противірусного препарату.