Літній фітнес: як не нашкодити здоров’ю

Приxильникaм бігу дo увaги
Любитeлі силoвиx нaвaнтaжeнь в літній чaс пeрexoдять нa рeжим силoвoї витривaлoсті. Турніки і бруси під відкритим нeбoм знaйдуться в кoжнoму місті і нaвіть сeлі: тa ж шкільнa спoртивнa плoщaдкa. Якщo у вaшoму місті aбo сeлищі є спoртзaл під відкритим нeбoм, нe нaмaгaйтeся в спeку рoбити мaксимум впрaв з вeликoю вaгoю і мінімумoм пoвтoрeнь, як ви звикли рoбити в спoртзaлі з кoндиціoнeрoм. Крaщe вибрати тренажери з більш легкою вагою, але зробити більшу кількість повторень.

Полиграф: Світлана Євсєєва

Літо — ідеальний часок для занять фітнесом та спортом держи природі. Яким би сучасним і прохолодним без- був би спортзал, він отнюдь не йде в жодне порівняння з тренуваннями в парку нежто на березі річки. Інше питання, що літня спека може нашкодити, время для тренувань потрібно обирати ретельно, також важливо приставки не- отримати пошкодження.

Неправильно виконувані вправи призводять после травм і можуть викликати біль в різних частинах тіла. І це зовсім маловыгодный крепатура м'язів, яка виникає у початківців нежто при виконанні абсолютно нових  вправ. Якщо нічого малограмотный робити, крепатура зазвичай тримається близько 3-х діб.
© Медичний портал Привет-Інфо 

До чого призводять вправи, які виконуються наперекосяк

Важливо тренуватися з обережністю, щоб уникнути травм. Якщо ви вирішили почати бігати, так не варто відразу ж намагатися пробігти марафон. Почніть з швидкої ходьби — це теж фізичне навантаження, яке допоможе людині не принимая во внимание спортивної підготовки скинути зайві кілограми і бути підтягнутим. Продумайте момент і місце, де ви збираєтеся бігати нежто ходити. Оскільки при температурі повітря більше 25 °С і вологості повітря вище 50% колебание буде збільшуватися ще нате 10% більше, ніж около бігу в прохолодну пору року. Тому якщо у вы немає досвіду занять бігом хоча б 3-4 місяці, в таком случае починати потрібно обережно і поступово. А надійним другом вас стане пульсоксиметр — прилад в целях контролю пульсу і насичення крові киснем.

Існує черта фізичних навантажень, які можуть бути травматичними і в (видах жінок, і для чоловіків. Це силові навантаження з сильними обтяженням, раком виконувані вправи, тривалий інтенсивний біг. Якщо аеробні навантаження (в основному виконуються пользу кого схуднення) виконувати, не враховуючи становище здоров'я, частоту пульсу, ведь можна викликати проблеми в роботі серця і судин. Тому всего наилучшего-яке фізичне навантаження повинне бути адекватним, а програма тренувань має бути складена по всем правилам.

При використанні матеріалів статіі активне гіперпосилання получи и распишись zdorov-info.com.ua обов'язкове


Якщо такі мікротравми в м'язах невыгодный загоїлися, то наступна інтенсивне фізичне навантаження може нашкодити. А близ зайвій кількості тренувань може наступити фізичне виснаження. Якщо м'язи болять досить живо і довго, або взагалі з'явилися набряки сверху руках, ногах, варто турбуватися і терміново звернутися после травматолога: можливо, вони були пошкоджені, і їх потрібно відновлювати из-за допомогою медичних процедур і засобів.

«Крепатура» виникає після важких фізичних вправ либо у людей зі слабкою фізичною підготовкою, які новопреставленный займаються спортом. Також м'язовий біль може проявитися спустя кілька годин або навіть добу після тренування: такий біль називають запізднілим м'язовим болем (ЗМБ). Такий біль викликається микротравмами — розривами м'язового волокна. Користь від таких мікротравм полягає в активізації секреції гормонів, следовать допомогою яких стимулюється загоєння і пригнічується запальний процес в м'язах. У підсумку ми маємо збільшення м'язової маси.

Як відрізнити крепатуру від травми