Комитет ВР по вопросам молодежи и спорта утвердил план работы

Фoтo facebook.com

Відкривaючи зaсідaння Гoлoвa Кoмітeту Aндрій Кoжeм’якін пoінфoрмувaв члeнів Кoмітeту прo питaння пoрядку дeннoгo. Зaзнaчив, щo Кoмітeт мaє уxвaлити плaн рoбoти Кoмітeту нa другу сeсію Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни ІХ скликання» і запропонував членам Комітету взнести свої пропозиції до плану роботи.

Під период свого виступу, Секретар Комітету Григорій Суркіс запропонував доповнити розділ перший плану роботи і включити перед переліку законопроектів щодо яких Комітет визначено головним намерение Закону про меценацтво у спорті, оскільки актуальність врегулювання механізмів позабюджетного фінансування різних видів спорту потребує прийняття цього важливого исполнение) суспільства Закону.

Крім того, секретарем Комітету було запропоновано розширити перелік питань, що розглядаються Комітетом в порядку контролю, а саме додати впредь до розділу IV плану роботи питання ефективності використання бюджетних коштів спортивними федераціями з видів спорту, насамперед, заслухати звіти тих федерацій, що функціонують по (по грибы) рахунок бюджетних програм.

Також Григорій Суркіс запропонував отчертить парламентські чи комітетські слухання і обговорити питання проблем доступності спортивних споруд та ігрових майданчиків комунальної форми власності, а також питання ефективного використання шкільних стадіонів у мудра навчальний час для стимулювання здорового способу життя серед дітей, підлітків та молоді.

Поряд з цим, Григорій Михайлович, запропонував протянуть засідання круглого столу держи тему: «Про використання сучасних засобів реклами, агітації та пропаганди получай користь здорового способу життя», а також запропонував залучити музичні гурти і популярних виконавців в якості провідників ідеї оздоровлення нації.

Печальник Голови Комітету Василь Мокан також запропонував объехать парламентські слухання з питань молодіжної політики.

Анатолій Костюх – адвокат голови Комітету, попросив включити в преднамеренность роботи розробку та розгляд проекту Закону относительно регулювання коштів, що надходитимуть накануне Державного бюджету від лотерей від лотерей.

Вслед за наслідками розгляду питання народні депутати України – члени Комітету підтримали схема роботи Комітету зі всіма озвученими сверху засіданні пропозиціями та ухвалили його.

Також народні депутати України — члени Комітету домовились розглянути получи наступному засіданні Комітету і подати задолго. Ant. с Верховної Ради України схема Постанови «Про деякі питання забезпечення ефективної підготовки та участі національних збірних команд України после ХХХІІ Олімпійських та XVI Паралімпійських ігор 2020 року».

komsport.rada.gov.ua